QUI SOM

Som l’alternativa financera,
arribem on no arriba
la banca tradicional

Estem homologats, regulats i supervisats pel Banc d’Espanya. Informem que TQ EUROCREDIT BCN, SLU compleix amb tots els requisits de la Llei 2/2009 i la Llei 5/2019 que regula els contractes de crèdit immobiliari perquè es pugui recórrer en cas de qualsevol incidència.

Les nostres dades

Producció

1

milions d’euros

Hipoteques

1

operacions

Partners

1

col·laboradors

Experiència

1

anys

Cartera activa

1

milions acumulats

Dates clau en l’història de TQ EUROCREDIT

2008

Crisi hipotecària i dificultats en el sector.

Obligació de reinventar-se:

+ Clients que necessiten liquiditat

– facilitats a l’accés de l’crèdit bancari

2009

Homologació de l’activitat de creditícia per poder oferir finançament privat

2012

Inici de TQ EUROCREDIT com a vehicle d’inversió i finançament per a inversions

2014

Redimensió de l’estructura comercial que permet una consolidació i lideratge en el sector financer

2019

Creació de TQ Eurocredit Holding per a nova reestructuració i optimització interna de les empreses de el grup

2020

Inscripció al Banc d’Espanya com prestador immobiliari

OFICINES CENTRALS

BARCELONA

Barcelona
C / Pau Claris, 174 4º-1ª – 08037
Tel: 933 495 510
Email: bcn@tqeurocredit.com

MADRID

Madrid
Paseo de la Castellana, 171, Bj Izda 28046
Tel: 915 661 540
Email: madrid@tqeurocredit.com

GIRONA

Girona
Gran Via Jaume I, 32, 1a – 17001
Tel: 972 48 72 22 / Fax: 972 48 42 48
Email: info@tqeurocredit.com

BALEARS

Palma de Mallorca
Av. Alexandre Roselló, 26A, 1r – 07002
Tel: 971 276 181
Email: balears@tqeurocredit.com

DELEGACIONS

GRANOLLERS

Granollers
C / Jaume Balmes, 20 08401
Tel: 93 038 35 37 / 638 738 947
Email: granollers@tqeurocredit.com

COSTA BRAVA

Palamós, Girona
Paseo del Mar, 44. 17230
Tel: 972 312 702
Email: costabrava@tqeurocredit.com

LLEIDA

Lleida
Av. Madrid, 19 Altillo 3ª, 25002
Tel: 973 920 251
Email: lleida@tqeurocredit.com

ARAGÓN

Fraga
C / Miguel Servet, 32 22520
Tel: 974 45 43 79
Email: fraga@tqeurocredit.com

IBIZA

Ibiza
C / Canarias, 41 Torre 2-07800
Tel: 678 646 099
Email: ibiza@tqeurocredit.com

PALMA DE MALLORCA

Palma de Mallorca
Av / Conde de Sallent, nº10 2º-2º – 07003
Tel: 902 106 186
Email: palma@tqeurocredit.com

Menú